WEBRip
Stebuklas 1 Sezonas Online
+1515

Stebuklas 1 Sezonas

(Mucize Doktor season 1)
Trukmė: 2 Val.
Imdb: 7.4 iš 10
Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)
Režisisavo: N/A
Aktoriai: Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Hazal Türesan, Murat Aygen, Özge


Informacija: Pridėta: 72 Serija
Filmo siužetas:

Plačiau apie serialąPagrindinis serialo „Stebuklas“ herojus Ali serga autizmu ir reta liga, vadinama „savanto sindromu“ arba idioto erudito sindromu. Patologija yra unikali, nes sergantis asmuo turi ypatingų įgūdžių ir žinių tam tikrose ribotose srityse, o kitur jis atrodo lyg protiškai atsilikęs asmuo. Įgimtą raidos negalią turintis Ali nuo pat pirmųjų metų skyrėsi nuo savo bendraamžių. Vaiko tėvas, nepajėgdamas susitvarkyti su sūnaus neįgalumu, atidavė vaiką auklėti į prieglaudą.
Serialo „Stebuklas“  metu žiūrovai įsitikins, kad talentas ir noras padeda pasiekti neįtikėtinų dalykų. Išskirtiniu talentu ir medicinos srities žiniomis pasižyminčiam Ali postūmiu tapo mokslas gydytojus rengiančiame universitete. Nekreipdamas dėmesio į juokelius ir niekinančius kurso draugų žvilgsnius, Ali sėkmingai baigia mokslus. Ali tampa genialiu specialistu su kai kuriais sugebėjimais it penkiamečio vaiko. Jis gauna darbą vienoje prestižinių miesto klinikų. Nuostabus chirurgas ir diagnostikas gerai išmano kiekvieno paciento specifiką, priežastis ir gydymo metodus. Tačiau kolegų skeptiškumu ir aplinkinių atsargiais santykiais persunktą jauno gydytojo asmeninį gyvenimą sunku būtų pavadinti laimingu.
Charizmatiško gydytojo vaidmenį seriale „Stebuklas“ atlieka itin populiarus Turkijos aktorius Taneras Olmezas. Tanerui jau ankstyvame amžiuje buvo pranašaujama aktoriaus karjera. Tai akivaizdžiai rodė jo įgūdžiai: berniukui gerai sekėsi įsiminti eilėraščius, kuriais jis dažnai linksmindavo gimines ir pažįstamus.
Galima sakyti, kad Olmezas aktoriaus likimą susidėliojo pats. Būdamas paauglys Taneras pradėjo dirbti padavėju kavinėje, kurioje lankėsi menininkai. Jie iš karto pastebėjo, kad vaikino meniniai gebėjimai yra daug turtingesni, nei pakaktų juokeliams su klientais. Be to, gamta apdovanojo Tanerą puikiomis vokalo galimybėmis, kurios tapo puikiu jo kūrybinės pradžios pagrindu.
Meniškų žmonių rate atsidūręs Olmezas pateko į Bakirkojaus miesto teatro trupę, visa galva paniro į repeticijas, o įgijęs patirties lengvai įstojo į Stambulo konservatoriją. Taip prasidėjo jo karjera. „Mano teatro nuotykiai iš tikrųjų prasidėjo dar vidurinėje mokykloje. Aš pažiūrėjau operą su legendiniais Suna Pekuysal ir Zihni Goktay. Aktoriai išeidavo į salę ir vaikščiodavo tarp žiūrovų. Tiesiog šalia manęs! Juk ir aš galiu būti vienas iš jų!“ – dingtelėjo man. Išeidamas iš teatro, aš supratau, kad geresnio darbo tiesiog negali būti. Manau, kad tada ir įvyko lūžis. Mokykloje aš bandžiau organizuoti teatrą, o baigiant licėjų mes  padedant dėstytojams net pastatėme V. Šekspyro spektaklį „Vasarvidžio nakties sapnas“, – Turkijos spaudai pasakojo aktorius Taneras Olmezas.

Kodėl verta žiūrėti filmus online per Filmux.live?

Filmux.live - tai yra online kino teatras jūsų namuose, čia galite žiūrėti filmus ir serialus nemokamai internetu.

Neieškokite, kur parsisiųsti naujausius filmus, tai greičiausiai padarysite pas mus.

Online filmų ir serialų fanai gerai žino įvairiausias svetaines, iš kurių parsisiųsti norimą filmą užtruks labai ilgai, o paieška užims dar daugiau laiko. Pas mus tikrai nebus jokios rizikos sugadinti savo kompiuterį ar užkrėsti jį virusais, kaip kad atsisiuntus filmą iš neaiškios svetainės.
Žiūrėti Stebuklas 1 Sezonas online nemokamai 2 Žiūrėjo.

72 serija
71 serija
70 serija
69 serija
68 serija
67 serija
66 serija
65 serija
64 serija
63 serija
62 serija
61 serija
60 serija
59 serija
58 serija
57 serija
56 serija
55 serija
54 serija
53 serija
52 serija
51 serija
50 serija
49 serija
48 serija
47 serija
46 serija
45 serija
44 serija
43 serija
42 serija
41 serija
40 serija
39 serija
38 serija
37 serija
36 serija
35 serija
34 serija
33 serija
32 serija
31 serija
30 serija
29 serija
28 serija
27 serija
26 serija
25 serija
24 serija
23 serija
22 serija
21 serija
20 serija
19 serija
18 serija
17 serija
16 serija
15 serija
14 serija
13 serija
12 serija
11 serija
10 serija
9 serija
8 serija
7 serija
6 serija
5 serija
4 serija
3 serija
2 serija
1 serija
  • Pristatymas
Išjungti šviesą
Informacija
Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.