Favoritai
все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
BDRip
Žanras: Veiksmo, Fantastiniai, Filmai 2014
Šalis: USA, Australia
Trukmė: 113 min
Metai: 2014
Garsas: SDDS, Datasat, Dolby Digital, Dolby Atmos
Režisierius: Doug Liman
Kalba: Lietuvių
Aktoriai:
Tom Cruise, Emily Blunt, Bill Paxton
Пример сезона
Пример серии

Ties riba į rytojų / Edge of Tomorrow (2014)

Netolima ateitis. Žemę niokoja žiauri ateivių rasė. Žmonės bando priešintis, tačiau atrodo, kad visos pastangos perniek. Artėjant neišvengiamai baigčiai, žemiečių armijos vadai į kovos sūkurį siunčia vis naujus karius. Vienas iš jų - pulkininkas leitenantas Bilas Keidžas. Kaip ir kitiems likimo broliams, kova jam tęsiasi neilgai: vos patekęs į mūšį, Bilas žūsta. Tačiau...

Nutinka keistas dalykas - Bilas atgimsta, ir vos atsipeikėjęs gauna įsakymą ruoštis išvykti į kovos lauką. Tai pačiai istorijai pasikartojus dar kelis kartus Bilas suvokia patekęs į laiko kilpą. Tačiau sulig kiekviena kova, sulig kiekviena mirtimi karys tobulėja ir sužino vis daugiau naujų dalykų, kurie dėliojasi į vieną didelį paveikslą. Kokį? Bilas to dar nesuvokia.

Paskutine jo dėlionės dalimi tampa specialiųjų pajėgų seržantė Rita Vrataski. Pati patyrusi tokį pat fenomeną, vos sužinojusi apie Bilo laiko kilpą Rita nusprendžia padėti jam pasirengti lemtingam mūšiui, galų gale nulemsiančiam ne tik Bilo Keidžo, bet ir visos žmonijos likimą.
0 Komentarų

Informacija

Mielas lankytojau, SVEČIAI negali komentuoti šios naujienos. UŽSIREGISTRUOK DABAR!