Favoritai
все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
BDRip
Žanras: Šeimai, Dramos
Šalis: USA, Hong Kong
Trukmė: 1h 53min
Metai: 2017
Garsas: Dolby Atmos, Dolby Digital
Režisierius: Stephen Chbosky
Kalba: Lietuvių
Aktoriai:
Jacob Tremblay, Owen Wilson, Izabela Vidovic
Пример сезона
Пример серии

Gerumo stebuklas / Wonder (2017)

Sunku pritapti, kai esi kitoks. Jautri, sukrečianti ir pamokanti drama „Gerumo stebuklas“.

Augustas „Ogis“ Pulmanas (aktorius Jacob‘as Tremblay) gimė deformuotu veidu ir didžiąją pirmųjų dešimties gyvenimo metų dalį praleido ligoninėse ir namuose. Tačiau dabar atėjo laikas pokyčiams. Bendrai berniuko sveikatai pagerėjus, jo tėvai (aktoriai Julia Roberts ir Owen‘as Wilson‘as) nutaria leisti sūnų į mokyklą.

Būsimasis penktokas labiausiai norėtų tapti nematomas, bet tai, žinoma, nepasiekiama svajonė. Išskirtinis jo veidas aplinkiniams yra tarsi žvilgsnių magnetas. Nauja mokykla apskritai bet kuriam vaikui yra išbandymas. O kai esi išskirtinis, dėmesys gali tapti tiesiog nepakeliamas. Mokyklos peštukai iš karto ima kabinėtis prie Ogio. Tačiau tarp daugybės vaikų atsiranda pora drąsuolių, kurie, nebijodami bendros nuomonės, pasiūlo savo draugystę jautriam ir geraširdžiam naujokui.

Su Ogio išskirtinumu turi susigyventi ne tik mokiniai, bet ir jų tėvai, mokytojai ir visi likusieji miestelio gyventojai. Gera, užjaučianti ir nuolat kitiems pasiruošusi padėti išskirtinio berniuko širdis galų gale nugali išankstinius nusistatymus ir parodo, kad tikrasis grožis visuomet slypi viduje.
0 Komentarų

Informacija

Mielas lankytojau, SVEČIAI negali komentuoti šios naujienos. UŽSIREGISTRUOK DABAR!