Favoritai
все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
CAMRip
Žanras: Sci-Fi, Veiksmo, Nuotykių
Šalis: USA
Trukmė: 2h 14min
Metai: 2018
Garsas: Dolby Atmos, Auro 11.1, Dolby Surround 7.1, DTS(DTS: X), 12-Track Digital Sound(IMAX 12 track)
Režisierius: Ryan Coogler
Kalba: Anglų
Aktoriai:
Chadwick Boseman, Michael B. Jordan, Lupita Nyongo
Пример сезона
Пример серии

Juodoji pantera / Black Panther (2018)

Herojus. Legenda. Karalius. Į kino teatrus atkeliauja nauja „Marvel“ komiksų dalis „Juodoji pantera“.

„Neįprastas“... „Nematytas“... „Visai kitoks, nei prieš tai buvę „Marvel“ filmai“... – tokiais epitetais šį režisieriaus Ryano Kooglerio filmą jau spėjo pakrikštyti jį matę kino kritikai.

Jaunasis T'Challą po savo tėvo, Wakandos karaliaus mirties grįžta į gimtinę – izoliuotą, technologiškai itin išsivysčiusią Afrikos valstybę. Ją labai sunku rasti, o kas į ją patenka dažniausiai ir nebeištrūksta. T'Challa grįžta ne tik atsisveikinti su tėvu, bet ir perimti jo sostą bei tapti naujuoju Wakandos karaliumi.

Tokie pokyčiai patinka ne visiems. Naujajam šalies karaliui – Juodajai panterai, priešai mes iššūkį, kuris iškels grėsmę viso pasaulio ateičiai. Juodajai panterai teks suburti ištikimiausių bendražygių komandą ir kibti į kovą dėl savo šalies bei viso pasaulio likimo.

Filmo kompozitorius Ludwigas Göranssonas, ieškodamas unikalių skambesių ir ritmų, kelis mėnesius keliavo po Senegalą ir Pietų Afriką, o nemažai paties filmo scenų buvo filmuojamos Pietų Korėjoje.

Juodąją panterą itin laukiamame filme įkūnija Chadwickas Bosemanas. Filme taip pat vaidina „Oskaro“ laureatė Lupita Nyongo, Forestas Whitakeris, Michaelas B. Jordanas, Andis Serkis, Martinas Freemanas, Winstonas Duke ir kiti.
0 Komentarų

Informacija

Mielas lankytojau, SVEČIAI negali komentuoti šios naujienos. UŽSIREGISTRUOK DABAR!