Favoritai
все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
DVDRip
Žanras: Animacija
Šalis: Canada, UK, USA
Trukmė: 1h 25min
Metai: 2017
Garsas: Dolby(Dolby 5.1)
Režisierius: Peter Lepeniotis, Shelly Shenoy
Kalba: Anglų
Aktoriai:
Becky G, Josh Peck, Tara Strong
Пример сезона
Пример серии

Gnomai / Gnome Alone (2018)

Nauja „Šreko“ ir „Operacija „Riešutai“ kūrėjų 3D animacija „Gnomai“

Populiarių animacinių filmų „Šrekas“ ir „Operacija „Riešutai“ kūrėjai susijungė naujam nuotykių animacijos projektui „Gnomai“. Kaip ir „Šreko“ herojai sprendė svarbius asmeninius klausimus pakeliui gelbėdami karalystę. taip ir naujoje animacijoje pagrindiniams veikėjams bus be galo svarbu išsiaiškinti. kiek daug jie reiškia ne tik savo šeimai. draugams. bet ir apskritai visame šiame pasaulyje.

Į naują namą su mama gyventi persikėlusi Chloja entuziazmu netrykšta. Visi draugai liko toli. vienintelis vaikas naujoje vietoje – erzinantis kaimynų berniukas Liamas. Namas didžiulis. nejaukus ir. lyg to būtų maža. tiesiog prikištas kvailai atrodančių sodo nykštukų. Susierzinusi Chloja šiaip ne taip prisiverčia galvoti apie jos laukiančią naująją mokyklą. tačiau mergaitės mintis greitai nutraukia tie patys netikėtai atgiję sodo nykštukai.

Atsipeikėjusi nuo pirmojo išgąsčio. Chloja išsiaiškina. kad sodo nykštukai save vadina gnomais. o jų darbas – saugoti namą ir visą planetą nuo piktų. bet juokingų ir varles primenančių padarų. Jie ateina iš kito pasaulio per portalą. atsiveriantį keistajame name. Netrukus. prasidėjus tų padarų atakai. Chloja kartu su gnomais ir netgi erzinančiu kaimynų berniuku ryšis ginti savo naujųjų namų ir viso pasaulio
0 Komentarų

Informacija

Mielas lankytojau, SVEČIAI negali komentuoti šios naujienos. UŽSIREGISTRUOK DABAR!