Favoritai
все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
DVDScr
Žanras: Dramos, Nuotykių, Fantastiniai
Šalis: USA
Trukmė: 2h 3min
Metai: 2017
Garsas: D-Cinema 48kHz 5.1
Režisierius: Guillermo del Toro
Kalba: Lietuvių
Aktoriai:
Sally Hawkins, Octavia Spencer, Michael Shannon
Пример сезона
Пример серии

Vandens forma / The Shape of Water (2017)

Vizualiai kerinčios dramos „Vandens forma“ autorius – kino pasakojimų genijus, „Oskaro“ nominantas, filmų „Pano labirintas“, „Purpurinė kalva“ ir kitų režisierius – kultinis Guillermo del Toro. Visi šio režisieriaus darbai užburia neįtikėtinomis istorijomis ir kvapią gniaužiančiais vaizdais.

Šaltojo karo era Amerikoje po 1963-ųjų. Kukli, be galo darbšti ir... nebyli Elisa (akt. Sally Hawkins) dirba vyriausybės kruopščiai slepiamoje organizacijoje. Joje nebylė kartu su būriu kolegių darbuojasi švaros komandoje – Elisa ten dirba valytoja. Pareigos paprastos, tačiau vieta, kurioje ji dirba – ypatinga...

Iš pradžių nieko neįprasto nepastebėjusios, ilgainiui Elisa kartu su bendradarbe Zelda (akt. Octavia Spencer) supranta, kad šioje organizacijoje vyksta paslaptingi eksperimentai. Moterų įminta paslaptis amžiams pakeis ramų Elisos gyvenimą ir supažindins su pasauliu, apie kurio egzistavimą niekas nė nenutuokia.

Įtraukiantis siužetas, nuostabus operatoriaus darbas ir nemaža dozė jaudinančių šiurpuliukų – Guillermo del Toro savo gerbėjų nenuvils ir šįkart.
0 Komentarų

Informacija

Mielas lankytojau, SVEČIAI negali komentuoti šios naujienos. UŽSIREGISTRUOK DABAR!