Favoritai
все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
WEBDL
Žanras: Siaubo, Veiksmo, Nuotykių
Šalis: UK, China, Canada, Indonesia, Singapore, USA
Trukmė: 1h 45min
Metai: 2017
Garsas: Dolby Digital
Režisierius: Liam ODonnell
Kalba: Lietuvių
Aktoriai:
Frank Grillo, Bojana Novakovic, Jonny Weston
Пример сезона
Пример серии

Anapus horizonto / Beyond Skyline (2017)

Nežemiškos kilmės būtybėms įsiveržus į Žemę ir pradėjus nuo žemės paviršiaus grobti žmones, Markui (akt. Frank Grillo), tvirtam kaip vinis detektyvui, nelieka nieko kito kaip pasiryžti negailestingai bei pavojingai kelionei į ateivių erdvėlaivį, kad išgelbėtų savo pagrobtą sūnų Trentą (akt. Jack Chausse).

Kaip ir pirmoje dalyje, veiksmas vyksta iškart po ateivių invazijos, tačiau šįkart išvysime naujus veikėjus bei kitas, neidentifikuotas Žemės vietovės.

Naujajame įtempto veiksmo trileryje ypatingas vaidmuo atiteko aktoriui Frank Grillo, išgarsėjusiam filmų „Išsivalymas“ serijoje, kuriuose vieną naktį metuose leidžiami bet kokie nusikaltimai.

Filme taip pat vaidina Bojana Novakovic („Begėdis“, „Vakarų pasaulis“), bei Indonezijos muštynių juostos „Reidas“ superžvaigždės Iko Uwais ir Yayan Ruhian.

Pirmosios filmo dalies scenarijaus autorius Liam O’Donnell šįkart sėda iškart ant dviejų kėdžių – režisieriaus (pirmąjį kartą) bei prodiuserio – ir juostoje „Virš horizonto“ vėl džiugiai naikina mūsų gimtosios planetos gyventojus.
0 Komentarų

Informacija

Mielas lankytojau, SVEČIAI negali komentuoti šios naujienos. UŽSIREGISTRUOK DABAR!