Liuciferis (4 Sezonas) / Lucifer (Season 4) (2019) ŽIŪRĖTI online >>>
https://www.filmaionline.org/ - reklama

ŽIŪRĖTI

Liuciferis (4 Sezonas)

Liuciferis (4 Sezonas)
Lucifer (Season 4)

Metai: 2019
Žanrai: Kriminalinis, Drama, Fantastinis
Aktoriai: Tom Ellis, Lauren German, Kevin Alejandro, D.B. Woodside, Lesley-Ann Brandt, Scarlett Estevez, Rachael Harris, Aimee Garcia, Tricia Helfer, Tom Welling
Režisierius: Tom Kapinos
Kalba: Lietuvių (Mėgėjiškas, vienbalsis)
Šalis: USA
Trukmė: 42 min
Kokybė: WEBRip
IMDb: 8,2 (balsų: 146849)
Dievas surėdė, jog jis valdo danguje, o pragare siaubus varo puolęs angelas Liuciferis. Taip buvo per amžius... Bet nebėra. Liuciferiui velniškai įgriso pragaras ir jis paspruko iš požemių ir atvyko į žmonių pasaulį. Los Andželą. 2016-aisiais metais. Keisčiausia tai, kad velniūkštis ne vien įkuria klubą, mėgaujasi nuodėmingu, tačiau geru paprastųjų gyvenimu, tačiau rinkdamas prasiskolinusias sielas ir padeda paprastiems žmonėms. Padėjęs vienai merginai Liuciferis įklimpsta ne vien į nusikaltimą, tačiau tai tampa veik asmenine vendeta, kuri suveda su Los Andželo policijos detektyve. O ši pasirodo esanti kietas riešutėlis. Kartu jie suranda prasikaltusius ir tikslingai juos nubaudžia. Su lengvu velnionišku prieskoniu.
Informacija
Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.