Favoritai
все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
Žanras: Serialai
Šalis: USA
Trukmė: 43 min
Metai: 2014
Garsas: Dolby Digital
Režisierius: Marcos Siega
Kalba: Lietuvių / Anglų
Aktoriai:
Nina Dobrev, Paul Wesley, Ian Somerhalder
Пример сезона
Пример серии

Vampyro dienoraščiai / The Vampire Diaries (1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 sezonas) (2009-2016)

Tai amerikiečių antgamtinės fantastikos/siaubo serialas, kuris paremtas L. J. Smith knygų serija „Vampyro dienoraščiai“. Praėjus keturiems mėnesiams po automobilio avarijos, kurios metu žuvo septyniolikmetės Elenos Gilbert ir jos penkiolikmečio brolio Džeremio tėvai, jie vis dar stengiasi priprasti prie naujosios gyvenimo realybės Elena visada buvo pavyzdinga paauglė: graži, populiari, mokyklos socialinio gyvenimo aktyvistė, tačiau dabar ji užsisklendusi savyje bando nuslėpti milžinišką sielvartą. Vienintelę paguodą ji randa savo draugų – geriausios draugės.Mistikfolso miestelyje prasidėjus mokslo metams, Elena su draugėmis yra sužavėtos gražaus ir paslaptingo naujoko, vardu Stefanas Salvatorė. Stefanas ir Elena iškart pajaučia abipusę trauką nepaisant to, jog Eleną glumina keistas Stefano elgesys. Tačiau ji nežino didelės Stefano paslapties, kurią jis slepia giliai šešėliuose – jis yra vampyras.
3 Komentarų
Kada 21 Serija

kad bus taip. Elena išgers eleksyra, ji taps žmogumi ir Deimonas ją užkalbės, kad ji viską pamirštų ir gyventų normalų žmogaus gyvenimą. Turėtų šeimą, vaikų, darbą. Kitame sezone Elenos nebebus. Nes aktorė vaidinanti Elena(Nina Dobrev) išeina iš Vampyrų dienoraščio.
18
Uzjauciu elena mire inai nevaidis vampyro dienorasciai 7 nevaidis inai
13
Kam tu viska sakai? Uzknisa tokios... Ir seip ji nemire ji tik kaip jie sako ''Miega''. Kol Bone bes gyva tol elena tipo miegos. P. S kada bus 3 Serija LT be titru?
18

Informacija

Mielas lankytojau, SVEČIAI negali komentuoti šios naujienos. UŽSIREGISTRUOK DABAR!