Favoritai
все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
BDRip
Žanras: Dramos, Romantiniai, Filmai 2014
Šalis: France, USA, Belgium, Italy, Switzerland
Trukmė: 103 min
Metai: 2014
Garsas: Dolby Digital
Režisierius: Olivier Dahan
Kalba: Lietuvių
Aktoriai:
Nicole Kidman, Tim Roth, André Penvern
Пример сезона
Пример серии

Monako Princesė / Grace of Monaco (2014)

Biografinė drama „Monako princesė“ (angl. „Grace of Monaco“), kurioje garsiąją Grace Kelly įkūnijo ne mažiau žinoma australų aktorė Nicole Kidman, tapo šių metų Kanų kino festivalio atidarymo filmu ir pratesė itin vizualių, elegancijos ir prabangos kupinų renginio atidarymo juostų tradiciją. Pernai organizatoriai buvo pasirinkę kostiumais ir ištaigingumu pakerėjusią ir nustebinusią Bazo Luhrmanno juostą su Leonardo DiCaprio – „Didysis Getsbis“.

Grace Kelly kino karjera buvo itin trumpa, tačiau jos vardą žinojo (ir iki šiol žino) visas pasaulis. 1929-aisiais Filadelfijoje gimusi amerikietė pirmąjį savo vaidmenį televizijos seriale gavo 1950 m. Vos po metų ji debiutavo didžiajame ekrane, o dar po trejų metų jau filmavosi pas patį Alfredą Hičkoką. Tais pačiais 1954-aisiais Grace Kelly laimėjo ir pirmąjį (bei vienintelį) savo Oskarą – už geriausią vaidmenį filme „Kaimo mergina“ („The Country Girl“). Dar po dvejų metų jos karjera buvo baigta.

Tai galėtų būti liūdna istorija, bet Grace Kelly atveju pasaka tik prasidėjo – 1956 m. moteris ištekėjo už Monako kunigaikščio Rainerio III ir tapo princese. Tiesa, pasaka tai buvo tik visam atidžiai ir godžiai stebinčiam pasauliui. Tuo tarpu pačiai Grace Kelly (dabar jau oficialiai – princesei Grace) netrukus prasidėjo išbandymų ir dvejonių kupinas metas.

Būtent apie šį istorijos aspektą ir pasakoja filmas „Monako princesė“. Pasak pagrindinio vaidmens atlikėjos Nicole Kidman, „tai nėra biografija ar suvaidinta dokumentika. Šis filmas yra charakterio studija, besikoncentruojanti į palyginti mažą Grace Kelly gyvenimo etapą, kurio metu princesė demonstravo pačias nuostabiausias žmogiškas savybes, sumišusias su dvejonėmis, baimėmis ir tokiu pat žmogišku silpnumu“.
0 Komentarų

Informacija

Mielas lankytojau, SVEČIAI negali komentuoti šios naujienos. UŽSIREGISTRUOK DABAR!